Eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Prienų „TonyBet“ klubas, rungtynėse svečiuose – 74:64 įveikęs vietos Utenos „Juventus“ ekipą. Po mačo abiejų komandų strategai pasidalijo mintimis su internetine sporto transliacijų televizija „SportoTV.lt“.

Virginijus Šeškus (Prienų „TonyBet“ ekipos vyr. treneris): „Manau, jog varžovams primetėme savo žaidimą. Išnaudojome savo stipriąsias puses. Verždavomės arčiau krepšio, pataikėme labai svarbius tritaškius metimus, be kurių mums yra gana sunku žaisti. Kaip bebūtų, vienas svarbiausių faktorių, jog antrojoje pusėje gana neblogai taikėme gynybos sistemas.

Mums buvo labai svarbu gerai sužaisti trečiojo kėlinio pradžioje. Nereitai pakliūname į duobeles, todėl buvo labai svarbu sužaisti keletą gerų minučių atkarpų, ką mums ir pavyko padaryti.

Vertinu, jog sugebėjome laimėti Utenoje. Patys matote su kokiais vargais kitos komandos laimi arba pralaimi čia, šioje arenoje, todėl šią pergalę labai vertinu.

Kai kuriuose epizoduose mums pavyko atkovoti kamuolius, o varžovai nepataikė gana svarbių metimų, kuomet ekipas skyrė 5-6 taškai. Jei „Juventus“ būtų pataikę, mums būtų buvę sunkiau. Kaip bebūtų, likus žaisti tris minutes, pirmavome dešimt taškų, todėl mes buvome geresnėje situacijoje.“

Virginijus Sirvydis (Utenos „Juventus“ komandos vyr. treneris): „Sunku pasakyti, kodėl žaidėjai išsijungė iš žaidimo, patapo „robotais“. Viską, ką ruošėme varžovams gynyboje, per tris žaidimo minutes nusibraukė.

Baisiausia, jog būdami laisvi neatakuojame varžovų krepšio, krepšininkai bando kitur paduoti kamuolį ir vėl neatakuojama. Kamuolys stumdomas lyg „karštas daiktas“, kad tik neatsidurtų pas vieną iš žaidėjų.“