Dar vienas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trileris įvyko Prienuose, kur vietos „TonyBet“ ekipa tik po atkaklios kovos – 62:61 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Po trijų kėlinių svečiai iš Kėdainių kontroliavo padėtį rungtynėse – 56:44. Kaip bebūtų, keturi šeimininkų tritaškiai bei tiksliau sužaista mačo pradžia neleido triumfuoti „Nevėžio“ klubui, kuriam tai buvo trečiasis pralaimėjimas LKL pirmenybėse iš eilės.

Virginijus Šeškus (Prienų „TonyBet“ komandos vyriausiasis treneris): „Šiais metais turime labai daug rungtynių, kuriose rungtynių pabaigoje sugebame laimėti. Manau, Kėdainių ekipa tikrai buvo verta pergalės. Varžovai žaidė labai protingai, tiesiog šiandien mums nusišypsojo ir fortūna.

Noriu pasveikinti savo vaikinus su pergale. Naujuosius metus pasitinkame turėdami puikius rezultatus. Bandysime atsigauti po tokių rungtynių. Gerai, jog šiandien atsirado žaidėjų, kurie mus patempė į priekį.

Varžovai puikiai išanalizavo Gintaro Kadžiulio žaidimą. Panaši situacija buvo ir pirmajame mače Kėdainiuose, tiesa, esant tokiai situacijai atsiranda šansas kitiems žaidėjams.“

Simas Buterlevičius (Kėdainių „Nevėžio“ puolėjas): „Varžovai pradėjo kibiau gintis. Per pirmuosius tris ketvirčius Prienų komandos gynyba buvo pasyvesnė, o ketvirtajame kėlinyje jie mus paėmė labai stipriai. To mums ir užteko. Taip pat pirmaudami šiek tiek atsipalaidavome, norėjome greičiau pabaigti rungtynes.

Aišku, visada galime teisintis, jog neturime traumuotų žaidėjų. Kaip bebūtų, šios dienos rungtynės įrodo, jog galime žaisti ir nukraujavę. Žinoma, pralaimėjimas „Dzūkijai“ taip pat nenurašomas. Vadinasi, turime susitvarkyti su pačiais savimi.“