Indianos „Pacers“ (23-27) neturėjo lyderių, bet klubas vis vien iškovojo reikalingą pergalę kovoje dėl NBA atkrintamųjų, kai namuose 141:137 (35:31, 42:25, 32:38, 32:43) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (13-39) pasipriešinimą.

Rungtynes dėl traumos praleido ne tik Domantas Sabonis, bet ir kiti svarbūs Indianos ekippos žaidėjai Myles'as Turneris ir Malcolmas Brogdonas.

Taškų lenktynėse atrodė, kad Indianos klubas lengvai įsirašys pergalę. Prieš prasidedant trečiam kėliniui jie pirmavo 77:59.

Bet svečiai nebuvo linkę pasiduoti. Skirtumas ėmė tirpti, o ketvirtojo kėlinuko pabaigoje  „Timberwolves“ atsiliko jau tik 127:131.

Tačiau svarbiausiu momentu taškus pelnė T.J. McConellas, baudų metimus pridėjo Aaronas Holiday'us ir  „Pacers“ išsaugojo pergalingą persvarą.

Nugalėtojams A. Holiday'us surinko 22 taškus (2/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.) ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. T.J. McConellas pridėjo 19 taškų ir net 15 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems klubo ldyeris Karlas-Anthony Townsas įmetė 32 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Pacers“: Aaronas Holiday 22, Justinas Holiday 21, T.J. McConnellas 19 (15 rez. perd.), Carisas LeVertas 18, JaKarras Sampsonas 16, Goga Bitadze 14.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), Anthony Edwardsas 27, Ricky Rubio ir D'Angelo Russellas po 17, Nazas Reidas 16.