Su trimis pergalėmis ir keturiais pralaimėjimais pirmąjį ratą baigė Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) klubas, savo aikštelėje 68:49 nugalėjęs grupės autsaiderę Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) klubą su dviem lietuviais.

Donatas Slanina svečiams pelnė 7 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 25 su puse minutės jis pataikė po 1 tritaškį ir dvitaškį iš 4 bei abu baudų metimus.

Beveik 23 minutes žaidęs Tomas Masiulis prametė abu tritaškius ir taškų nepelnė, tačiau spėjo sugriebti 3 ir perimti 1 kamuolį bei atlikti rezultatyvų perdavimą.

Pirmauja grupėje šešerias rungtynes iš septynerių laimėjęs Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (Rusija) klubas, viena pergale lenkiantis Kšyštofo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" (Italija) komandą:

"Union Olimpija" - "Prokom Trefl" 68:49 (13:15, 22:11, 14:15, 19:8) Marko Milič 16 Jovo Stanojevič 13 Jasmin Hukič 16 Christos Harissis 10 Goran Dragič 15 Filip Dylewicz 9

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 7 6 1 564:491
2. Sienos "Montepaschi" (Italija) 7 5 2 550:478
3. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 7 4 3 639:566
4. Vitorijos "TAU Ceramica" 7 4 3 606:551
5. Kauno "Žalgiris" 7 3 4 551:574
6. Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) 7 3 4 522:563
7. Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) 7 2 5 526:614
8. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) 7 1 6 467:588