Kiek netikėtą nesėkmę Eurolygos D grupės rungtynėse patyrė du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ (4/2) ekipa, kuri savo aikštelėje 73:79 (16:21, 25:20, 20:16, 12:22) nusileido Kazanės „Unics“ (4/2) krepšininkams.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai iš Rusijos turėjo tik minimalų pranašumą (66:65), tačiau du tolimus metimus pataikė Henry Domercantas, dvitaškį pridėjo Vladimiras Veremeenko ir „Unics“ ekipa šovė į priekį - 74:67. Bo McCalebbo ir Davido Anderseno pastangomis „Montepaschi“ komandai buvo pavykę priartėti (73:75), tačiau Kšyštofas Lavrinovičius prametė abi baudas, o svečiai įtvirtino pergalę - 79:73.

22 minutes aikštelėje praleidęs Rimantas Kaukėnas surinko 13 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 1/3, baudos 4/4) taškų, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 3 kartus pažeidė taisykles.

K.Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 8 (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/4, baudos 4/6) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei kartą prasižengė.

„Montepaschi“: B.McCalebbas 22 (dvitaškiai 8/11), R.Kaukėnas 13, K.Lavrinovičius 8, D.Mossas 7.

„Unics“: H.Domercantas 24 (tritaškiai 6/8), V.Veremeenko 21 (10 atk. kam.), L.Greeras 12, P.Samoilenko 8.