Trečią vietą tarp naudingiausių ULEB Eurolygos krepšinio turnyro šeštosios savaitės žaidėjų užėmė 30 naudingumo balų surinkęs lietuvis Arvydas Macijauskas, kurio Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) klubas ketvirtadienį namuose 90:74 nugalėjo Kauno "Žalgirio" komandą.

Per 39 minutes 27-erių metų 193 cm ūgio A. Macijauskas pataikė 4 tritaškius iš 5, 5 dvitaškius iš 8, realizavo 10 baudų metimų iš 11, po krepšiais atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Naudingiausiu ULEB Eurolygos savaitės krepšininku tapo 44 balus surinkęs 25 metų 193 cm ūgio amerikietis Dewarickas Spenceris, kurio Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) klubas ketvirtadienį savo aikštelėje 101:91 nugalėjo Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) penketuką.

Pataikęs 5 tritaškius iš 9, 7 dvitaškius iš 8 ir 5 baudų metimus iš 6, amerikietis per 37 su puse minutės pelnė 34 taškus, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei 2 išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Antras šią savaitę su 31 naudingumo balu liko 27-erių metų 212 cm ūgio danas Davidas Andersenas, kurio pastangomis Maskvos CSKA (Rusija) klubas išvykoje 85:76 palaužė Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) ekipos pasipriešinimą.

Puolėjas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 23 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovų metimą, tris kartus prasižengė pats ir privertė varžovus prasižengti 4 kartus. Per 27 su puse minutės D. Andersenas pataikė 4 tritaškius iš 5, 3 dvitaškius iš 8 ir realizavo 5 baudų metimus iš 6.

Naudingiausių savaitės žaidėjų penketuką užbaigia ketvirtą ir penktą vietas su 26 naudingumo balais pasidaliję 23-ejų metų 186 cm ūgio amerikietis Brionas Rushas (Roano "Chorale", Prancūzija) ir 19-metis 202 cm italas Danilo Gallinaris (Milano "Armani Jeans", Italija).