Dviejų lietuvių klubų akistatoje Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče” (5-7) nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ir išvykoje 73:65 (23:14, 22:18, 8:21, 20:12) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit” (6-3) su Artūru Gudaičiu.

Nugalėtojams E. Ulanovas per 23 minutes surinko 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Zenit” gretose A. Gudaitis per 16 minučių pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, bet suklydo 4 kartus.

„Fenerbahče” geriau pradėjo rungtynes ir antro kėlinio viduryje pirmavo 40:23, o įpusėjus mačui turėjo 13 taškų pranašumą.

Po pertraukos „Zenit” smogė iš peties – laimėjo atkarpą 18:2 ir išsiveržė į priekį 50:47, bet „Fenerbahče” toks varžovų spurtas nesugniuždė.

Prasidėjus lemiamai dešimties minučių atkarpai Ali Muhammedas smeigė du tritaškius, turkai patys pelnė dešimt taškų be atsako ir susigrąžino persvarą 63:58.

Lemiamu metu „Zenit” visiškai užstrigo puolime – per paskutines devynias minutes sugebėjo sukrapštyti vos 7 taškus.

„Fenerbahče”: J. Vesely 17, D. Barthelis 15, A. Muhammedas 11, L. Brownas 7, E. Ulanovas 6.

„Zenit”: K. Pangosas 16, W. Thomas 10.