Dvyliktąją pergalę dvidešimt pirmosiose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktąją vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Žydrūno Žvinklio treniruojamas Južno "Chimik" klubas su dviem lietuviais, penktadienį namuose 69:62 (11:18, 17:14, 23:11, 18:19) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Kijevo "Kijevskij budyvelnik" (7 pergalės ir 13 pralaimėjimų) ekipą.

Nugalėtojams 6 taškus pelnė, 9 kamuolius po krepšiais atkovojo ir 2 perėmė, rezultatyvų perdavimą atliko bei už 5 pražangas aikštelę paliko Paulius Počiuipa. Jis per 24 minutes prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

7 minutes žaidęs Arvydas Straupis prametė abu baudų metimus, tačiau sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį.

Ukrainos superlygoje pirmauja Kijevo "Kyiv" ir Arno Kazlausko Čerkasų "Čerkasski mavpy" klubai - po 17 pergalių ir 2 pralaimėjimai.