Šeštadienį Ukrainos krepšinio superlygoje buvo sužaistos ketverios rungtynės, kuriose net trys lietuviai pelnė dvigubus dublius.

Įspūdingas Tautvydo Lydekos ir Donato Zavacko žaidimas padėjo septintą vietą trylikos komandų turnyre užimančiam Dnepropetrovsko "Dnepr" klubui svečiuose 97:91 (20:20, 27:18, 24:21, 26:32) įveikti Charkovo "Politechnik" ekipą ir iškovoti devintąją pergalę 17-osiose rungtynėse.

32 minutes žaidęs T. Lydeka nugalėtojams pelnė 27 taškus (dvitaškiai 13/19, baudos 1/2), po krepšiais atkovojo 19 ir perėmė 1 kamuolį, o be keitimo rungtyniavusio D. Zavacko sąskaitoje - 20 taškų (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 6/13, baudos 6/10), 10 sugriebtų ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai.

Dvigubą dublį šeštadienį pelnė ir Nerijus Varnelis, tačiau jo Odesos MBK (9 vieta - 6 pergalės ir 11 pralaimėjimų) komandą išvykoje 89:98 (24:27, 24:26, 27:28, 14:17) nusileido Krivoj Rogo "Krivbasbasket-Liuks" penketukui.

N. Varnelis į aikštės šeimininkų krepšį per 33 minutes įmetė 28 taškus (tritaškiai 3/4, dvitaškiai 6/12, baudos 7/9), atkovojo 13 bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitas svečių komandoje registruotas lietuvis - Andrius Lepinaitis - aikštėje nepasirodė.

Į ketvirtąją vietą pakilo Rimanto Endrijaičio treniruojamas Sumų Sumychimprom" (12/6) klubas su Mantu Ignatavičiumi bei Mindaugu Burneika, šeštadienį varžovų aikštelėje 76:75 (24:15, 15:15, 17:20, 20:25) įveikęs Lvovo "Lvovskaja politechnika-Galičina" ekipą.

M. Ignatavičius pelnė 15 taškų (tritaškiai 2/4, dvitaškiai 3/43, baudos 3/30), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius per 27 minutes, o 14 minučių žaidęs M. Burneika įmetė 5 taškus (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 2/3, baudos 1/2), sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį.

Nesėkmę patyrė ir penktojoje pozicijoje esanti Žydrūno Žvinklio treniruojama Južno "Chimik" (11/7) komanda su Arvydu Straupiu bei Pauliumi Počiuipa, Ukrainos sostinėje 70:79 (14:21, 28:24, 11:14, 17:20) turėjusi pripažinti turnyro lyderių Kijevo "Kyiv" (16 pergalių ir 2 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

P. Počiuipa per 6 minutes svečiams pelnė 6 taškus (tritaškiai 1/2, dvitaškiai 1/1), o 7 minutes žaidęs A. Straupis prametė abu tritaškius, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį.