Portugalijos rinktinė UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse 2:0 nugalėjo Švedijos futbolininkus.

Gustavas Svenssonas pirmojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei švedai liko rungtyniauti dešimtyje.

Cristiano Ronaldo 45-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu išvedė Portugalijos rinktinę į priekį 1:0. 165-ąsias rungtynes rinktinėje žaidęs portugalas įmušė jubiliejinį – 100-ąjį – įvartį. Portugalas tapo vos antru žmogumi istorijoje, kuris už savo šalies rinktinę pelnė bent 100 įvarčių. C.Ronaldo atsilieka tik nuo visų laikų rekordininko iraniečio Ali Daei (109).

Joao Felixo 54-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Bruno Fernandesas 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

C.Ronaldo 72-ąją minutę dar kartą nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino portugalų pranašumą 2:0.

Tuo tarpu Danijos ir Anglijos rinktinės susitikimą baigė be įvarčių 0:0.

Reidą į baudos aikštelę atlikęs Kasperas Dolbergas 19-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Puikios progos pasižymėti neišnaudojo Harry Kane‘as, kurio 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raheemas Sterlingas 70-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis varžovų vartininkui sunkumų nesukėlė.