22
Cristiano Ronaldo (nuotr. SCANPIX)

Antradienį vakare prasidėjo ilgai laukta Čempionų lyga. Pirmąją dieną startavo A, B, C ir D grupės.

22

Pirmasis čempionato įvartis krito Paryžiuje. „PSG“ futbolininkai 4-ąją rungtynių minutę įsiveržė į priekį po klubo naujoko, Angelio Di Marios tikslaus smūgio į vartus. 61-ąją minutę kamuolį į „Žalgirio“ skriaudiku vartus pasiuntė Edinsonas Cavanis.

Kitose A grupės varžybose „Realas“ susidorojo su „Šaktarijum“. Pirmajame kėlinyje madridiečiai atliko 10 smūgių, tačiau tik 1 pasiekė tikslą. Karimas Benzema atsidūrė reikiamu momentu reikiamoje vietoje ir iš kelių metrų kamuolį pasiuntė į vartus. Iškart po įvarčio dėl traumos buvo pakeistas velsietis Garethas Bale‘as.

Antrajame kėlinyje Real ir toliau dominavo. 50-ąją minutę antra geltoną kortelę gavo Shakhtar saugas Taras Stepanenko, o 55-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizavo 11 metru baudinį. 63-ąją minutę Cristiano Ronaldo gavo realizavo dar vieną 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. 81-ąją savo „hat-tricką“ atliko Cristiano Ronaldo, atšokus patogui kamuoliui , Ronaldo smūgiu galva nuginklavo Donetsko vartininką.Per pastarąsias dvi rungtynės Cristiano Ronaldo pelnė 8 įvarčius.

B grupės varžybose Eidhoveno „PSV“ susitiko su Mančesterio „United“ klubu. Rungtynės liūdnai prasidėjo Mančesterio klubui. 15-ąją minutę raudonųjų velnių gynėjas Lukas Shaw patyrė atvirą lūžį ir po devyniu minučių buvo išgabentas iš aikštės. Pratęsus rungtynės „United“ klubas ėmėsi iniciatyvos, o 41-ąją minutę buvęs „PSV“ žaidėjas Memphis Depay‘us pelnė įvartį. Džiaugsmas truko neilgai, mat jau po 6 minučių Hectoras Moreno rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje „United“ ir vėl atakavo, tačiau Lucian Narsinghis pasižymėjo smūgiu su galva ir netikėtai išvedė Eidhoveno klubą į priekį. Artėjant rungtynėms prie galo „PSV“ turėjo daug progų pelnyti trečiąjį įvartį, tačiau jomis nepasinaudojo.

Daugelio futbolo fanų akys buvo nukreiptos į rungtynės Mančesteryje. Vietos „City“ klubas susitiko su praėjusio sezono finalininkė, „Juventus“ ekipa. Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pasižymėti. 57-ąją minutę po kampinio prie „Juventus“ vartu, Giorgio Chiellini kamuolį pasiuntė į savo vartus. 70-ąją minutę Mario Mandžukičius po puikaus Paulio Pogba perdavimo rezultatą išlygino. 81-ąją minutę Alvaro Morata susikūrė sau progą ir ja pasinaudojo išvesdamas „Juventus“ ekipa į priekį.