Turnyre Anglijoje – apmaudus Labanausko pralaimėjimas

Barnslyje (Anglija) po ilgos pertraukos pratęstas PDC „Players Championship“ turnyrų sezonas.

25-ąjį šių metų turnyrą Darius Labanauskas (PDC-43) pradėjo pergale 6:4 prieš olandą Danny Janseną (PDC-83). Lietuvis trimis strėlytėmis vidutiniškai rinko po 84,44 taško, o D.Jansenui sekėsi labai prastai – jo vidurkis tesiekė 74,84 tšk.

Antrajame rate D.Labanauskas patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 5:6 prieš škotą Williamą Borlandą (PDC-71). D.Labanauskas pirmavo 5:3, bet tada pralaimėjo 3 legus iš eilės. Lietuvis kiekviename iš 3 paskutinių legų turėjo galimybę „užsidaryti“ 3 strėlytėmis. Tiesa, visus 3 kartus jam trūko triženklio taškų skaičiaus.

Geriausią progą lietuvis turėjo 9-ajame lege, kai bandė „uždaryti“ 110 taškų. D.Labanausko nuo nesėkmės neišgelbėjo net ir didesnis taškų vidurkis (85,93 prieš 85,66).

Per artimiausias 3 dienas Barnslyje bus surengti dar 3 tokio rango turnyrai. Visuose juose turėtų žaisti ir D.Labanauskas.