Nesėkmę Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) patyrė Arizonos universiteto „Wildcats“ (12/4), namie nusileidę Stanfordo universiteto „Cardinal“ (10/5) ekipai – 64:73 (29:33, 35:40).

Ritmo puolime neradusi Arizonos ekipa viso mačo metu krepšį atakavo vos 42 procentų taiklumu (22/53 metimų „iš žaidimo“), o dar ir suklydus 18 kartų apie pergalę galvoti buvo labai sunku.

Ąžuolui Tubeliui rungtynės taip pat nesusiklostė. Lietuvis per 34 minutes pelnė 4 taškus (1/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandoje geriausias buvo 17 taškų surinkęs Jamesas Akinjo (7/16 metimų), 13 pridėjo Terrellas Brownas, po 10 – Dalenas Terry ir Bennedictas Mathurinas. V

os antrą kartą „Cardinal“ starto penkete pasirodęs Lukas Kišūnas per 27 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvitaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo bei 3 kartus prasižengė.

Pergalę jo ekipai nukalė 21 tašką sumetęs Jaidenas Delaire‘as, 17 pridėjo Oscaras Da Silva, 14 – Michaelas O‘Connellas, 10 – Spenceris Jonesas (6 atk. kam.).