Trys iš keturių Lietuvos tenisininkų iškovojo pergales antrajame Antalijoje (Turkija) vykstančio Rytų Europos keturiolikmečių teniso čempionato rate.

Vaikinų turnyre Tadas Babelis 6:4, 4:6, 6:3 įveikė aštuntą pagal pajėgumą turnyro žaidėją ukrainietį Aleksandrą Podgurskį, o Lukas Žvikas 6:0, 7:6 (7-5) nugalėjo penktuoju skirstytą kortų šeimininką Efekaną Bulbulį.

Ketvirtoji merginų turnyro raketė Greta Kėrėžaitė 6:1, 6:1 nugalėjo Moldovos tenisininkę Elvirą Juravliovą.

Emilija Kravtaitė tapo vienintele Lietuvos sportininke, kuriai nepavyko įveikti antro varžybų etapo. Palangiškė 2:6, 0:6 nusileido ukrainietei Anastasijai Fedoryšinai.

„Gaila, kad taip nepasisekė Emilijai. Tačiau šis rezultatas nėra netikėtas, nes Emilija jau penktadienį žaidė kęsdama stiprius riešo skausmus“, - sakė treneris Šarūnas Kulnys.

Aštuoni geriausiai šiose Europos teniso asociacijos („Tennis Europe“) organizuojamos varžybose pasirodę tenisininkai patenka į Rytų Europos jaunių rinktinę. Rinktinės nariams sudaromos puikios treniruočių sąlygos, be to, jie dalyvauja aukšto lygio tarptautiniuose jaunių turnyruose.