Trys gynėjai sukratė 84 taškus, San Francisko „Golden State Warriors“ trečiame kėlinyje susmeigė 7 tritaškius ir antrą kartą patiesė Denverio „Nuggets“.

Steve’o Kerro auklėtiniai namuose varžovus pranoko 126:106 (25:26, 32:25, 44:30, 25:25) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0. Kitos dvi rungtynės vyks Denveryje.

„Warriors“ užsikūrė trečiame kėlinyje, prieš kurį turėjo tik 6 taškų pranašumą. Prapliupę tritaškiais šeimininkai greitai persvarą padidino iki dviženklės. Galutinis smūgis varžovams buvo suduotas, kai Klay Thompsonas ir Jordanas Poole’as susmeigė po du tritaškius iš eilės ir skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki triuškinančio – 95:73.

Ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ arčiausiai priartėjo per 17 taškų skirtumą ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomi buvo du trečdalius taškų surinkę gynėjai – Stepheno Curry sąskaitoje 34, J. Poole’p 29, K. Thompsono – 21 taškas. Kartu jie realizavo 13 tritaškių iš 28.

MVP kandidatas Nikola Jokičius „Nuggets“ ekipai pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

„Warriors“: S. Curry 34 (5/10 trit.), J. Poole’as 29 (5/10 trit., 8 rez. perd.), K. Thompsonas 21, A. Wigginsas 13, N. Bjelica 10.

„Nuggets“: N. Jokičius 26 (11 atk. kam.), W. Bartonas, M. Morrisas ir B. Hylandas po 12, B. Forbesas 10.