Triuškinantį pralaimėjimą Škotijos futbolo čempionato XXXI turo rungtynėse patyrė ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Edinburgo "Hearts" (48 tšk.) klubas su šešiais lietuviais, šeštadienį namuose net 0:4 (0:0) pralaimėjęs į septintąją poziciją pakilusiai "Dundee United" (36 tšk.) ekipai.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Barry`s Robsonas (51, 59 ir 78 min.), vieną - Noelas Huntas.

"Hearts" gretose visą mačą žaidė Saulius Mikoliūnas ir Linas Pilibaitis. Pirmajame kėlinyje rungtyniavusį Andrių Veličką po pertraukos pakeitė Edgaras Jankauskas, Marius Žaliukas žaidė iki 68 minutės, o rungtynėms registruotas Kęstutis Ivaškevičius aikštėje nepasirodė.

Beje, rungtynes abi komandos baigė nepilnų sudėčių - 33 min. iš aikštės buvo pašalinti Ibrahimas Tallis ("Hearts") ir Davidas Robertsonas ("Dundee United").

Įtikinamą pergalę šeštadienį iškovojo antroje vietoje esanti Glazgo "Rangers" (61 tšk.) vienuolikė, namuose 3:0 (3:0) sutriuškinusi trečiojoje pozicijoje esančius "Aberdeen" (54 tšk.) futbolininkus.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Glazgo "Celtic" (74 tšk.) klubas.

Trečiajame šeštadienio susitikime "Inverness Caledonian Thistle" ekipa namuose 1:3 (1:0) pralaimėjo pirmenybių autsaiderei "Dunfermline Athletic" vienuolikei.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. "Celtic" 30 23 5 2 57:23 74
2. "Rangers" 31 18 7 6 52:24 61
3. "Aberdeen" 31 16 6 9 42:28 54
4. "Hearts" 31 13 9 9 38:30 48
5. "Hibernian" 30 12 7 11 48:34 43
6. "Kilmarnock" 30 12 7 11 41:46 43
7. "Dundee United" 31 9 9 13 34:50 36
8. "Inverness Caledonian Thistle" 31 8 10 13 34:43 34