Triuškinanti „Barcelonos“ pergalė pažymėta Messi rekordu

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino „Huesca“ futbolininkus.

Lionelis Messi 13-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Antoine‘as Griezmannas 35-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos kaire koja padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Rafaelis Miras Vicente per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Oscaras Mingueza 53-ąją minutę puikiu smūgiu galva dar labiau padidino šeimininkų ekipos pranašumą 3:1.

L.Messi susitikimo pabaigoje dar kartą nuginklavo šiame susitikime vartininką ir rezultatas tapo 4:1. Argentinietis tapo vieninteliu žaidėju „La Liga“ istorijoje, pelniusiu 20 įvarčių 13 sezonų iš eilės.

Pastarasis vilkėdamas katalonų marškinėlius taip pat sužaidė 767-ąsias rungtynes ir kartu su legenda Xavi tapo daugiausiai susitikimų sužaidusiu futbolininku „Barcelonos“ istorijoje.