Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (1/0) sėkmingai pradėjo naują Eurolygos sezoną – 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:18) įveikta Maskvos CSKA (0/1).

CSKA šiose rungtynėse vertėsi be Nikola Milutinovo ir Janio Strelnieko, o „Barcelonai“ nepadėjo Kyle’as Kuricas.

Nugalėtojams trys žaidėjai – Brandonas Daviesas, Nikola Mirotičius ir Alexas Abrinesas – kartu surinko 48 taškus iš 76.

„Barcelona“ galingai pradėjo rungtynes ir dar pirmame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą. Nors CSKA buvo kiek priartėjusi, trečio kėlinio pradžioje katalonai vėl šovė į priekį ir susikrovė didžiausią persvarą rungtynėse – 49:35.

Tačiau tada lietuvio vadovaujamas žvaigždynas sustojo – per paskutinias keturias kėlinio minutes nepelnė nė taško, lėtai pradėjo ir lemiamą ketvirtį, o tuo pasinaudojusi CSKA jau alsavo į nugarą per vieną metimą 55:57.

Šaro ekipą į priekį timptelėjo Alexas Abrinesas, pataikęs tritaškį, o vėliau įkrovęs iš viršaus su pražanga. Puolėjas žaidimas leido vėl atitrūkti 63:55, o netrukus „Barcelona“ susigrąžino dviženklį skirtumą. Rimčiau pakovoti dėl pergalės CSKA daugiau nesugebėjo.

Kitas rungtynes „Barcelona“ žais spalio 8 d. išvykoje prieš Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Barcelona“: B. Daviesas 18, N. Mirotičius 17 (7 atk. kam., 22 n.b.), A. Abrinesas 13 (8 atk. kam., 24 n.b.), C. Higginsas 8, A. Hanga ir N. Calathesas (7 rez. perd.) po 7.

CSKA: T. Šengelija 15, M. Jamesas 13, D. Hackettas 11.