Luka Dončičius buvo sunkiai sulaikomas ir atvedė Dalaso „Mavericks“ komandą į pergalę atkrintamųjų starte. Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 113:103 (33:30, 27:25, 26:25, 27:23) įveikė Los Andželo „Clippers“ ekipą.

L.Dončičius nugalėtojams pelnė 31 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Kristapas Porzingis surinko 14 taškų, pataikydamas keturis metimus iš 13.

Pralaimėjusiems Kawhi Leonardas įmetė 26 taškus, Paulas George’as surinko 23.

Dalaso ekipa serijoje pirmauja 1:0. „Mavericks“ su šia pergale perėmė serijos namų arenos pranašumą, bet kitas mačas dar vyks Los Andžele.

„Mavericks“ vien pirmajame ketvirtyje susikrovė 12 taškų pranašumą, bet paskutiniame kėlinyje turėjo vytis varžovus.

„Clippers“ jame pirmavo 98:95, kol „Mavericks“ spurtavo 12:2 ir likus žaisti 1:24 minutei po Timo Hardaway taškų buvo priekyje 107:100. Per likusį laiką pranašumo svečiai neišbarstė.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31 (10 atk. kam., 11 rez. perd.), Timas Hardaway 21, Dorianas Finney-Smithas 18, Jalenas Brunsonas 15.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 26 (10 atk. kam.), Paulas George’as 23, Nicolas Batumas ir Rajonas Rondo po 11.