Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Barcelona“ ir „Alaves“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Memphis Depay‘us 49-ąją minutę fantastišku smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Luisas Rioja 52-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia gynyba nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Jordi Alba 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

M.Depay'us 74-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukelti pavojaus prie varžovų vartų taip ir nepavyko.

Philippe'o Coutinho 84-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš artimos distancijos skriejo virš skersinio ir pasižymėti nepavyko.

Primename, kad Katalonijos klubas visai neseniai atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Ronaldu Koemanu. Kalbama, kad jo vietą turėtų perimti „Barcos“ legenda Xavi.