Penktadienio vakarą Stambule įvyko akistata tarp vietos „Anadolu Efes“ (10/15) ir Milano „AX Armani“ (10/15) ekipų. Po atkaklios kovos dviguboje Eurolygos savaitėje pirmąją pergalę 79:73 (15:15; 19:28; 30:7; 15:23) įsirašė Stambulo krepšininkai.

Svečiai iš Milano antrajame kėlinyje sugebėjo atitrūkti, kai laimėjo atkarpą 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 38:25. Šeimininkai pirmąją mačo dalį užbaigė šiek tiek priartėdami – 34:43.

Po didžiosios pertraukos „Anadolu Efes“ startavo įspūdingai – spurtas 16:2 leido perimti iniciatyvą į savo rankas – 50:45. 28-ąją minutę skirtumas jau buvo perkopęs dviženklę ribą (60:48) bei toks išliko sužaidus tris kėlinius – 64:50.

Ketvirtajame ketvirtyje „AX Armani“ išlipo iš duobės, kai pelnė 9 taškus iš eilės ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą – 71:71.

Svarbiu metu Willas Clyburnas pataikė du tritaškius paeiliui (77:71) ir per likusias kiek mažiau nei dvi minutes „dizaineriai“ nebeišsigelbėjo.

Po nesėkmės Kaune „Anadolu Efes“ atleido Erdemą Caną ir jį pakeitė asistentu dirbęs Tomislavas Mijatovičius.

„Anadolu Efes“: Sharne‘as Larkinas 19 (3/7 tritaškiai, 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Tiboras Pleissas 17 (3/3 tritaškiai, 6 atk. kam.), Derekas Willisas (8 atk. kam.), Dariusas Thompsonas ir Elijah Bryantas po 9, Willas Clyburnas 8 (2/7 tritaškiai, 7 atk. kam.).

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 17 (3/9 tritaškiai, 7 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas (5 atk. kam.) ir Rodney McGruderis (4/5 tritaškiai) po 16.