Pergale Eurolygos dvigubos savaitės kovas užbaigė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (6/10) ekipa, kuri svečiuose 98:92 (20:20, 31:20, 28:23, 19:27) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (9/7) klubą, žaidžiantį Serbijos sostinėje.

Po lygaus pirmojo kėlinio (20:20), „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą antrajame, kai sužaidus vos 3 minutes, laimėjo atkarpą 9:1 bei pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (34:23), kuris nežymiai aptirpo įpusėjus mačui – 51:42.

Po didžiosios pertraukos išaušo Roko Giedraičio laikas – nė taško neturėjęs lietuvis greitai sumetė 8 iš eilės ir svečiai įgijo jau 17 taškų atotrūkį – 62:45. Iš viso 16 taškų per ketvirtį surinkęs mūsiškis padėjo savo komandai prieš lemiamą atkarpą turėti saugų pranašumą – 79:65.

Paskutiniajame kėlinyje „Maccabi“ ilgai nepavyko sumažinti deficito bent jau iki vienaženklės ribos– likus pusantros minutės priartėjo iki 87:96. Serbai ėmė klysti, o „Maccabi“ rinko taškus ir likus 49 sekundėms komandas skyrė 6 taškai – 92:98.

Nors „Crvena Zvezda“ dar sykį suklydo, bet „geltonieji“ išsigelbėti laiko jau nebeturėjo.

R. Giedraitis per 32 minutes įmetė 16 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, po sykį suklydo, prasižengė ir gavo bloką bei surinko 15 naudingumo balų.

Įspūdingą mačą sužaidė Milošas Teodosičius – 27 taškai, 14 rezultatyvių perdavimų ir 40 naudingumo balų. 36-erių serbo karjeros Eurolygoje rekordai yra 34 taškai ir 43 balai.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 22 (4/5 tritaškiai, 10 išprov. praž., 30 naud. bal.), Lorenzo Brownas 20 (6 rez. perd.), Joshas Nebo 18 (6 atk. kam., 25 naud. bal.), Tamiras Blattas 11 (3/5 tritaškiai), Jasielis Rivero 8.

„Crvena Zvezda“: Milošas Teodosičius 27 (6/9 tritaškiai, 14 rez. perd., 40 naud. bal.), Joelis Bolomboy‘us 20 (6 atk. kam., 24 naud. bal.), Rokas Giedraitis 16, Mike‘as Tobey 12.