Kurį laiką pirmavę, tačiau po to į duobę patekę ir Vilniaus „Žalgirio“ nepasiviję „Trakų“ futbolininkai antrus metus iš eilės pasidabino „SMScredit.lt A lygos“ sidabru.

„Riteriai“ „Sportimos“ manieže vykusiame 31-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Kauno „Stumbru“ ir nepavejamai atitrūko nuo žemiau turnyro lentelėje esančių varžovų.

Kauniečių treneris Mariano Barreto šiam mačui pasirinko netradicinį vienuoliktuką, kuriame net keli futbolininkai rungtyniavo sau ne visai įprastose pozicijose. „Stumbras“ savo aikštėje gynėsi itin didelėmis pajėgomis, tačiau šeimininkų progų vis tik susikūrė.

Kartą svečius nuo pirmo įvarčio išgelbėjo vartininkas Rafaelis Broetto. Vartų sargas atrėmė iš arti Arūno Klimavičiaus smūgį, kurį „Trakų“ gynėjas atliko puikiai suvaldęs kamuolį šalia poros varžovų.

„Riterių“ spaudimas buvo nemenkas, tačiau „Stumbras“ antroje kėlinio pusėje keletą kartų labai pavojingai kontratakavo. Itin pastebimas kauniečių atakose buvo šį sykį aikštės krašte rungtyniavęs Alexandre‘as Kore.

Prancūzas, klaidindamas „Trakų“ gynėjus, surengė keletą aštrių reidų, vienas kurių pasibaigė Abdulo Basito smūgiu į vartininką. Kiek vėliau A. Kore stipriai smūgiavo į dar vieną kamuolį pagavusį Igną Plūką.

Antrasis kėlinys pradėjo šeimininkų atakomis, kurių metu „Stumbro“ gynėjai neretai beatodairiškai atsimušinėjo, savo ruožtu, R. Broetto taip pat turėjo darbo. Vartininkas puikiai atrėmė tiek Nerijaus Valskio, tiek L. Klimavičiaus smūgius.

Nors „Trakų“ atakų škvalas kiek aprimo, tačiau 73-iąją minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmą įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Šėgžda perdavė kamuolį, kuris baudos aikštelėje atsimušė į Rimvydo Sadausko ranką, o prie 11 metrų atžymos stojęs N. Valskis pelnė 15-ąjį įvartį šiame sezone.

Įvartį praleidę svečiai netrukus atkuto ir metė gerokai skaitlingesnes pajėgas į priekį. „Trakai“ bėdų sulaukė greitai: 79-ąją minutę A. Basitas puikiai pranėrė tarp dviejų varžovų bei įspūdingu tolimu smūgiu išlygino rezultatą.

Azarto pagauti svečiai ir toliau rungtyniavo apnuoginę užnugarį ir pavojingai atakavo. Porą kartų „riterius“ plušėti vertė Cristianas Alexas, sykį smūgiavęs į I. Plūką, o kartą privertęs varžovą blokuoti smūgį, galėjusį pavirsti įvarčiu vienoje iš paskutinių pagrindinio laiko atakų.