0

San Antonijaus „Spurs“ klubas pateko į Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalą. Paskutinėse pusfinalio serijos rungtynėse Greggo Popovičiaus auklėtiniai 94:82 (21:19, 26:21, 19:19, 28:23) išvykoje pranoko Oklendo „Golden State Warriors“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių „Spurs“ triumfavo rezultatu 4:2. Vakarų konferencijos finale San Antonijaus ekipa susitiks su Memfio „Grizzlies“.

„Spurs“ pergalę lėmė sėkmingas vieno lyderių Tony Parkerio žaidimas lemiamomis minutėmis. Likus pusketvirtos minutės prancūzas ėmėsi iniciatyvos ir iki mačo pabaigos spėjo pelnyti 10 taškų. Prieš svarbų T.Parkerio tritaškį „Spurs“ pirmavo tik 77:75.

Įdomu, kad prieš sėkmingą atkarpą, San Antonijaus atakų organizatorius tebuvo pasižymėjęs vos 3 taškais ir „iš žaidimo“ pataikęs tik 1 metimą iš 12.

Iš viso jis surinko 13 (8 rez. perd.), Timas Duncanas pridėjo 19, Kawhi Leonardas (10 atk. kam.) – 16, Tiago Splitteris – 14, Danny Greenas – 11 taškų.

Pralaimėjusiems Stephenas Curry pelnė 22, Jarrettas Jackas – 15, Carlas Landry – 11, Klay‘us Thompsonas – 10 taškų.