„Leicester City“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje panaikino vieno įvarčio deficitą ir 2:1 įveikė Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Jameso Maddisono 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Leicester City“ vos po trijų minučių surengtos atakos metu pelnė įvartį. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Solo reidą į baudos aikštelę atlikęs ir griūdamas kamuolį į vartus nukreipęs Harry Kane‘as 29-ąją minutę išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Serge Aurieras 65-ąją minutę nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas ir vėl pasinaudojęs VAR pagalba užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Ricardo Pereira 69-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

J.Maddisonas 85-ąją minutę fantastišku smūgiu išplėšė „Leicester City“ pergalę 2:1.