„Tottenham“ iškopė į „Carabao“ taurės pusfinalį

Londono „Tottenham“ komanda „Carabao“ taurės ketvirtfinalyje 3:1 nugalėjo „Stoke City“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro klubų.

Garethas Bale‘as 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Jordanas Thompsonas 53-ąją minute nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Benas Daviesas 70-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1. Harry Kane‘as 81-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir įtvirtino „Tottenham“ komandos pergalę 3:1.