Maskvos CSKA artėja prie savo sezono tikslo. Rusijos krepšinio flagmanas namuose 78:67 (23:25, 27:17, 10:13, 18:12) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“.

Dimitrio Itoudžio kariauna serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0. Kitą savaitę kova kelsis į Stambulą, tačiau net ir ten suklupusi CSKA galės užbaigti seriją namuose.

Turkijos ekipai dėl koronaviruso nepadėjo treneris Igoris Kokoškovas, žaidėjai Edgaras Ulanovas, Bobby Dixonas, Jarellas Eddie, o trauma gydosi Janas Vesely.

Pirmoje klubų akistatoje trečiadienį CSKA triumfavo 92:76. Trejose Eurolygos ketvirtfinalio serijose rezultatai šiuo metu 2:0 –  „Anadolu Efes“ ir „AX Armani“ taip pat trūksta vienos pergalės.

Svečiai užsivedę pradėjo rungtynes, bet laikui bėgant CSKA perėmė iniciatyvą. „Fenerbahče“ vis gelbėdavo fenomenaliai žaidęs Marko Guduričius – jis pelnė 27 taškus ir surinko 27 naudingumo balus.

Arčiausiai varžovų turkai buvo atsidūrę trečiajame kėlinyje, kai esant rezultatui 52:51 Kenanas Sipahi stojo mesti baudos metimų. Abu jie skriejo pro šalį, o CSKA vėl nubėgo.

Lemiamame ketvirtyje Danielio Hacketto ir Tornikės Šengelijos vedami armiečiai jau nė karto neprisileido varžovų iki minimalaus atstumo. Likus mažiau nei dviems minutėms pranašumas jau buvo dviženklis (75:65).

CSKA: Danielis Hackettas 14, Tornikė Šengelija 11 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikita Kurbanovas 10, Willas Clyburnas ir Iffe Lundbergas po 9 taškus.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 27, Danilo Barthelis ir Nando De Colo po 9 taškus.