Antrą pergalę 2015-2016 metų Italijos moterų krepšinio pirmenybių (Seria A1) starte iškovojo lyderių grupėje žengiantis Neapolio "Saces Mapei Givova Dike" klubas su Gintare Petronyte bei Gabriele Narvičiūte, sekmadienį namuose 79:67 (27:25, 14:24, 22:13, 16:5) nugalėjęs antrąją nesėkmę patyrusią Nova Vigarano "Meccanica" ekipą.

Įspūdingu dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo G. Petronytė, pelniusi 33 taškus ir po krepšiais atkovojusi 21 kamuolį (10 - puolime). Per 35 žaidimo minutes Lietuvos rinktinės vidurio puolėja pataikė 9 dvitaškius iš 13 bei realizavo 15 baudų metimų iš 21. Be to ji perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą, dusyk suklydo, tris kartus prasižengė bei išprovokavo net 14 varžovių pražangų.

18 taškų nugalėtojoms pelnė Sara Bocchetti, 9 - Noelle Quinn, 8 - Martina Fassina.

5 minutes aikštelėje praleidusi G. Narvičiūtė nepasižymėjo. Pralaimėjuiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Samantha Ostarello (17 tšk.), Federica Tognalini (16 tšk.) bei Amber Orrange (14 taškų).