Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O taip tai šio pasaulio dar didesnis žiaurumas prieš vaikus yra ne tada, kai yra atimama gyvybe ką tik gimusiam, o tada kai vaikams bandoma pakeisti jiems prigimtine lytį, tiems vaikams kurie dar patys nesuvokia kas yra kas (kas gerai, o kas blogai), jau nekalbant tiems kurie (vaikai) jau yra patys atsakingi už savo priimamus sprendimus. Kai mes neva save vadinantis suaugusieji (išmintingi dėdės ir tetos) norime per prievarta ir apgaule išdarkyti ir iškraipyti naujo žmogaus dar tik žengiančio į šį melo ir paleistuvystės pasaulio peripetijas. O mes savo veiksmais juos darkome ir tai vadiname, tiksliau laikome norma. Ir kaip po tokiu nešvariu žaidimų (manipuliacijų apgaulingų), mes galime save laikyti kultūringais žmonėmis? Vaikui lyti keisti ir taip padaryti jį melagiu. KARLAI !!! Mes baisesnį nei laukiniai gyvūnai, nes neverti nešioti žmogaus vardo.
@)Bronius) Tad po visų šitų pasityčiojimu, mes verti būti sunaikinami ugnimi. Ir nesvarbų ar tai Rusijos atominė bambą ar kitos gamtinės stichijos.
bendra politika labai palanki visiems nusikaltimams, visų sluoksnių, visokio amžiaus, visokio pobūdžio. Į Dievą netiki, velnio nebijo, o mirties kultūra žengia septynmyliais žingsniais. Abortas gerai, o ką čia dar pora mėnesių vėliau, gi beverik tas pats- davaij, atsikratom. O jau mūsų tautelėj tai tokių zombių nors vežimais vežk.
Čia mažesnis nusikaltimas prieš žmogu, nei tą kuri daro likęs pasaulis per aborto atlikimą. Ir jo pasaulyje kasmet yra padaroma apie 42 milijonai, jei jau ne daugiau. Nes nužudyti dar negimusi, bet jau pradėta žmogų yra didesnis nusikaltimas, nes tokiam žmogui nebuvo suteikta galimybė gimti ir savarankiškai kvėpuoti, nei tam kuris jau gimė ir kvėpavo. O kiek dar yra tu žmonių, kurie nors ir nedaro abortų, bet juos palaiko, kaip moters teisė. O tai yra taip pat nusikaltimas ir bendrininkavimas žmogžudystėje (vaikžudystėje). O tokiu žmoniu yra ne kas mažiau. Nes visas pasaulis yra paskendęs blogyje ir to blogio panaikinime, net DI per silpnas, nes jį padarė (suprogramavo) tie patys žmones esantis blogyje.


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų