Pergalių seriją NBA lygoje ir toliau tęsia Naujojo Orleano „Pelicans“ (17-8) krepšininkai su Jonu Valančiūnu.

Geriausia Vakarų konferencijos komanda šį kartą namuose 128:117 (26:27, 29:25, 40:30, 33:35) pamokė Finikso „Suns“ (16-10) ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Naujojo Orleano klubas pasiekė jau šeštąją pergalę iš eilės.

J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 12 taškų (4/13 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, padarė 2 klaidas bei kartą pažeidė taisykles.

Aikštės šeimininkai nuo oponentų atsiplėšė po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje po atkarpos 6-0 padidino atstumą iki 8 taškų (65:57), o vėliau sudavė dar vieną smūgį. Pastarieji spurtavo 14-2 ir skirtumas pasiekė 19 taškų ribą (85:66).

Tai nepakirto svečių kovingumo ir šie lemiamo ketvirčio metu sugrįžo į rungtynes bei visiškai panaikino deficitą (107:108).

Svarbiu metu tritaškį smeigė CJ McCollumas, du taškus pridėjo Zionas Williamsonas ir „Pelicans“ ėmė valdyti situaciją aikštėje (112:108).

Galiausiai, likus žaisti 2 minutes, tolimą metimą pridėjo ir Naji Marshallas. Po šio momento svečiams atsitiesti jau nepavyko (120:112), o rungtynes Z. Williamsonas uždarė efektingu dėjimu apsisukus aplink savo ašį – 128:117.

Minėtas Z. Williamsonas sužaidė geriausias šio sezono rungtynes. Puolėjas per 37 minutes surinko 35 taškus.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 35 (13/17 dvit., 9/12 baud., 7 atk. kam.), Jose Alvarado 20, CJ McCollumas 18 (7 atk. kam.), Larry Nance‘as Jr. 17 (9 atk. kam., 4 per. kam.), Naji Marshallas 14, Jonas Valančiūnas 12 (10 atk. kam.).

„Suns“: Deandre Aytonas 25 (11/15 dvit., 3/5 baud., 14 atk. kam.), Chrisas Paulas 24 (6/9 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Torrey Craigas ir Devinas Bookeris (7 rez. perd.) po 14, Damionas Lee 12 (4/6 trit.), Mikalas Bridgesas 11.