Lietuvos čempionė Vilniaus TEO komanda aštuntą kartą iš eilės laimėjo Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) varžybas.

Sekmadienį Druskininkuose vykusio finalo ketverto turnyro lemiamoje dvikovoje TEO krepšininkės 75:66 (28:14, 19:19, 12:18, 15:16) įveikė Marijapolės "Arvi" komandą.

21 tašką nugalėtojoms pelnė Kathryn Douglas, 15 - Eglė Šulčiūtė, 13 - Ebony Hoffman.

"Arvi" ekipoje išsiskyrė Willnett Crocket (28 tšk.), Aušra Naidėnienė (19 tšk.) ir Ligita Kinkevičienė (10 tšk.).

Trečią vietą turnyre iškovojo Rygos "TTT-Riga" (Latvija) penketukas, mažajame finale 79:71 (16:20, 28:13, 24:18, 11:20) įveikęs Kauno "Laisvės" ekipą.

Į BWBL finalo ketverto simbolinį penketuką išrinktos TEO krepšininkės Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Sandra Valužytė, "Arvi" puolėja Willnett Crockett, Lina Dambrauskaitė iš "Laisvės" ir "TTT-Riga" žaidėja Micaela Jacintho.