Septintąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo ir pirmąją vietą užsitikrino Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa, kuri svečiuose 103:96 (20:25, 25:21, 22:22, 18:17, 18:11) po pratęsimo palaužė vietą „Top 16“ turnyre taip pat užsitikrinusius Romos „Lottomatica“ krepšininkus.

Svečiai spurtavo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai po puikaus Igorio Rakočevičiaus žaidimo „Tau Ceramica“ laimėjo atkarpą 11:2 įgijo dviženklį pranašumą - 80:70. Visgi aikštės šeimininkai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir likus žaisti dvi minutes Brandonas Jenningsas sumažino deficitą iki dviejų taškų - 79:81. Negana to, prasidėjus paskutinei minutei Ibrahimas Jaaberas rezultatą išlygino - 82:82. Per likusį laiką ekipos pasikeitė tiksliomis atakomis ir nuaidėjus finaliniam ketvirtojo kėlinio švilpukui švieslentėje degė lygus rezultatas - 85:85.

Pratęsime sužaidus tris minutes rezultatas dar buvo lygus (91:91), tačiau „Tau Ceramica“ spurtavo 8:1 ir įgijo septynių taškų pranašumą - 99:92. Per likusį laiką aikštės šeimininkams priartėti nepavyko ir Vitorijos komanda iškovojo pergalę rezultatu 103:96.