Devintą pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygos 29 turo rungtynėse sekmadienį patyrė ir į ketvirtą vietą iš trečiosios aštuoniolikos komandų turnyre nusirito Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" klubas, svečiuose 66:78 (16:20, 25:22, 18:17, 7:19) nusileidęs antroje vietoje esančiam Badalonos "DKV Joventut" (22 pergalės ir 7 pralaimėjimai) penketukui.

M. Timinskas svečiams pelnė 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 13 žaidimo minučių (13:18) jis pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 1 dvitaškį iš 2.

Po 12 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Igoris Rakocevičius ir Sergi Vidalis.

Vienuoliktą pergalę pirmenybėse iškovojo ir į dvyliktą vietą pakilo Dariaus Pakamanio Valjadolido "Grupo Capitol" komanda, namuose tik po pratęsimo 94:88 (20:12, 18:25, 14:19, 23:19, 19:13) palaužusi ACB lygos autsaiderių Leono "Grupo Begar" (7/22) krepšininkų pasipriešinimą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 2 taškus sugriebė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 8 su puse minutės jis pataikė vienintelį mestą dvitaškį, tačiau tritaškis skriejo pro šalį.

Čempionate pirmauja Madrido "Real" (25/4) klubas, sekmadienį svečiuose 81:79 įveikęs Manresos "Ricoh" (14 vieta - 10/14) ekipą.

Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" (18/11) klubas lieka trečias, o Tomo Nagio Žeronos "Akasvayu" (16/13) ekipa yra aštunta.