Nuo penktadienio Elektrėnuose vyko tarptautinis vandensvydžio turnyras, kuriame varžėsi Moldovos, Baltarusijos RCOP, Kijevo "Kolos" ir Lietuvos nacionalinė rinktinė.

Pirmąją dieną atjauninta Lietuvos rinktinė, sudaryta iš Vilniaus ir Kauno sportininkų, treniruojama Nerijaus Papaurėlio ir Tadeušo Pašuk, susitiko su Moldovos vandensvydininkais. Atkakli kovo vyko tik du kėlinius, tačiau vėliau lietuviai neatlaikė didesnę patirtį turinčių Moldovos sportininkių spaudimo ir nusileido 8-13. Šiose rungtynėse Julius Goštautas pelnė net 4 įvarčius.. Baltarusiai po atkaklios ir permainingos kovos laimėjo pas kijeviečius 11-10.

Šeštadienį mūsų rinktinė rungtynes su baltarusiais pradėjo labai vangiai ir po dviejų kėlinių pralošinėjo 3-8, tačiau trečiame kėlinyje pelnė net 4 sausus įvarčius, o ketvirtame dar 3 ir rezultatas tapo 10-8. Vėl pasižymėjo Julius Goštautas pelnydamas 4 įvarčius Moldovos vandeniai nugalėjo Kijevo sportininkus 16-7 ir po dviejų dienų tapo turnyro lyderiais. Paskutinę varžybų dieną Moldovos komanda nugalėjo Minsko RCOP ekipą 13-8 ir tapo šio turnyro nugalėtojais.

Lietuvos rinktinė 6-9 pralaimėjo Kijevo vandeniams. Tad trys komandos Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos surinko po lygiai taškų ir vietas turnyrinėje lentelėje lėmė įmestų ir praleistų įvarčių santykis.Dviejų įvarčių pranašumas buvo Lietuvos rinktinės naudai, jai ir atiteko sidabro medaliai, treti liko Ukrainos, ketvirti Baltarusijos sportininkai. Geriausiu turnyrio žaidėju buvo pripažintas Lietuvos rinktinės vartininkas Andrejus Pometka. Dabar artimiausios varžybos rinktinės laukia gegužės mėnesį Vilniuje, kur bus vykdomos Baltijos šalių čempionato varžybos.