Šeštosiose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių pusfinalio rungtynėse Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl" klubas su trimis lietuviais sekmadienį svečiuose po pratęsimo 96:94 (28:24, 21:13, 14:27, 20:19, 13:11) nugalėjo Svecio „Polpak S.A.", laimėjo seriją iki keturių pergalių (4:2) bei pateko į finalą.

Pirmąsias ir trečiąsias pusfinalio rungtynes „Prokom Trefl" laimėjo 88:66 (namuose) bei 73:69 (svečiuose), antrąjį mačą 81:92 (namuose) bei ketvirtąjį susitikimą 81:90 (išvykoje) pralaimėjo. Penktosiose rungtynėse (namuose) sėkmė vėl lydėjo čempionus 88:67.

13 taškų nugalėtojams sekmadienį pelnė, 5 kamuolius po krepšiais atkovojo, 2 rezultatyvius perdavimus atliko, kartą suklydo bei sukart prasižengė Donatas Slanina. Per daugiau nei 31 žaidimo minutę (31:19) jis pataikį 2 tritaškius iš 4, abu dvitaškius bei 3 baudų metimus iš 4.

Tomas Masiulis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 4 (dvitaškiai 2/2) taškus, po kartą suklydo bei prasižengė (12 min. 08 sek.).

Simono Serapino sąskaitoje - 2 (dvitaškiai 1/1) taškai, rezultatyvus perdavimas, klaida bei 3 pražangos (5:47).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Milanas Gurovičius (23 tšk.), Filipas Dylewiczius ir Mustafa Shakuras (po 17 taškų).

Sopoto ekipos varžove finale bus reguliariojo sezono nugalėtoja Zgoželeco „PGE Turow" komanda, pusfinalyje penkiuose mačuose (4:1) nugalėjusi Rimo Kurtinaičio vadovaujamą Vroclavo „ASCO Šląsk" ekipą su dviem lietuviais.

Pirmąsias finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais šeštadienį.