Kinijoje vykstančiame trečiajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape atrankos varžybų barjero įveikti nepavyko Tomui Makarovui.

27-erių metų Lietuvos atletas ketvirtadienį atrankoje surinko 3863 taškus ir liko tik 31-as tarp 33-jų B grupės dalyvių.

T. Makarovas po fechtavimosi rungties (736 tšk.) buvo 26-as, plaukime (1192 tšk.) finišavo 29-as, o bėgimo ir šaudymo dvikovės rungtyje (1908 tšk.) užėmė tik 27-ąją vietą.

Bendroje įskaitoje tarp 65-ių kvalifikacijos dalyvių lietuvio rezultatas tebuvo 59-as.

Sėkmingiausiai atrankoje A grupėje startavo kinas Hepengas Wu (4348 tšk.), o B grupėje nugalėjo kitas Kinijos atstovas Zhaohongas Cai (4352 tšk.).

Penktadienį moterų finalinėse varžybose startuos dvi lietuvės - olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė ir 2012 metų Londono vasaros olimpinių žaidynių dalyvė Gintarė Venčkauskaitė.