Šveicarijos rinktinė (0/3) patyrė trečią skaudų pralaimėjimą olimpiniame ledo ritulio turnyre Pekine.

Šį kartą jie B grupės rungtynėse 3:5 (1:0, 0:3, 2:2) nusileido Danijai (2/1).

Šveicarai pirmavo po Enzo Corvi įvarčio, bet subyrėjo antrame kėlinyje. Danai rezultatą persvėrė per pirmas dvi minutes, kai pasižymėjo Peteris Reginas ir Frederikas Stormas, o trečią įvartį dar pridėjo ir Mikkelis Bodkeris.

Trečio kėlinio pradžioje Nicolai Meyerio pelnytas įvartis jau didino danų persvarą iki triuškinančios – 4:1, bet šveicarai sugebėjo sugrįžti į kovą. Po Romaino Loeffelo ir Fabrice’o Herzogo įvarčių prieš lemiamą kėlinį atgijo intriga – 3:4.

Vis tik šveicarai pasižymėti daugiau nesugebėjo, mačo pabaigoje žaidė be vartininko ir paskutinėmis akimirkomis dar praleido ir penktą įvartį, kurio autorius – F. Stormas.

Šveicarai grupėje prieš tai minimaliais rezultatais nusileido ROC (0:1) ir Čekijai (1:2).