Memfio „Grizzlies“ komanda su Jonu Valančiūnu demonstruoja įspūdingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje, o Memfio ekipa pratęsė įspūdingą penkių iš eilės pergalių seriją.

„Grizzlies“ namuose 122:102 (27:26, 33:33, 35:17, 27:26) be didesnio vargo susitvarkė su Oklando „Golden State Warriors“ komanda.

J. Valančiūnas žaidė 29 minutes ir per šį laiką pelnė 31 tašką, pataikė 13/17 dvitaškių, 1/2 tritaškių ir atkovojo net 19 kamuolių.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai Memfio komanda pirmąkart pabėgo dviženkliu skirtumu (76:66). Nuo šios akimirkos grizlių pranašumas tik augo, o didelės intrigos lemiamo ketvirčio metu jau nebeliko. Tapo aišku, kad „Grizzlies“ netrukus pratęs įspūdingą klubo pergalių seriją.

Būtent trečiajame kėlinyje aikštėje visiškai dominavo JV. Centras iš Lietuvos vien per šį ketvirtį pelnė 15 taškų ir pataikė vienintelį savo tritaškį.

Ši pergalė įpusėjus sezonui leidžia Memfio klubui išlaikyti aštuntą poziciją Vakarų konferencijoje. Oklando ekipai tai buvo aštuntasis pralaimėjimas iš eilės.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 31, Jarenas Jacksonas jaunesnysis 21 (3/6 tritaškiai), Ja Morantas (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Tyusas Jonesas ir Graysonas Allenas po 11.

„Golden State Warriors“: D'Angelo Russellas 34 (5/9 tritaškiai, 7 atk. kam.), Jordanas Poole'as (4/9 tritaškiai) ir Alecas Burksas (6 atk. kam.) po 13, Omari Spellmanas 12 (3/3 tritaškiai),... Draymondas Greenas 3 (8 atk. kam.)