7
Pedro (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos rinktinės ir Londono „Chelsea“ futbolininkas Pedro trečiadienio vakarą ilgam įsirašė į futbolo istorijos metraščius.

7

Kartu su „Chelsea“ ispanas triumfavo UEFA Europos lygos turnyre, tačiau pačiam futbolininkui ši šventė – išskirtinė.

Pedro tapo pirmuoju futbolininku pasaulyje, kuriam pavyko laimėti visus didžiausius ir svarbiausius trofėjus.

Nors Pedro nėra ypač garsus ir didelį gerbėjų ratą aplink save buriantis žaidėjas, jis, kaip sako pats, jau galėtų netgi baigti karjerą.

„Jūs tik pažiūrėkite, ką turiu rankose. Dabar ramia sąžine galiu pasitraukti“, – laikydamas Europos lygos taurę šypsojosi ispanas.

2010-aisiais jis tapo pasaulio čempionu, 2012-aisais jis laimėjo ir Europos čempionatą.

Triskart Pedro tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtoju, kartą triumfavo Europos lygoje, kartą laimėjo ir Anglijos „Premier“ lygą.

Nėra nė vieno futbolininko pasaulyje, galinčio pasigirti tokia didžiųjų trofėjų gausa.