Beveik tris savaites nežaidęs LeBronas Jamesas sugrįžo ant parketo, tačiau tai pergalės Los Andželo „Lakers“ (8-9) komandai neatnešė.

Kalifornijos klubas svečiuose 108:130 (38:30, 23:30, 21:33, 26:37) nepasipriešino Bostono „Celtics“ (8-8) krepšininkams.

„Lakers“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje galėjo pasigirti dviženkle persvara (38:27).

Vis dėlto, greitai ji ėmė tirpti ir antrajame ketvirtyje galutinai buvo panaikinta bei „Celtics“ išsiveržė į priekį (48:51).

Po didžiosios pertraukos svečių žaidimas pristojo, o aikštės šeimininkai ėmė didinti atstumą (75:87).

Lemiamo ketvirčio metu skirtumas išaugo iki dar neregėtų aukštumų – 25 taškų ir Los Andželo ekipai neliko nieko kito kaip tik pripažinti varžovų pergalę – 105:130.

Po pilvo raumens traumos ant parketo sugrįžęs L.Jamesas rungtyniavo 32 minutes, per kurias surinko 23 taškus.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (12/18 dvit., 0/3 trit., 7/9 baud., 3 blk.), LeBronas Jamesas 23, Carmelo Anthony 13 (3/4 trit.), Russellas Westbrookas 12 (6 rez. perd.), Malikas Monkas 9, Dwightas Howardas 7.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 37 (9/17 dvit., 4/9 trit., 7/7 baud., 11 atk. kam.), Marcusas Smartas 22 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 21 (6 rez. perd.), Alas Horfordas 18, Joshas Richardsonas 15.