2022 metų sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ per penktąsias kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže nusileido „Panevėžiui“ 0:2 (0:1).

„Sūduvos“ komandoje rungtynes pradėjo Tomas Švedkauskas, Vaidas Slavickas, Aleksandras Živanovičius, Justinas Januševskis (77 min. pakeitė Simas Venckevičius), Tautvydas Burdzilauskas (65, Modestas Vainikaitis), Marko Pavlovskis (65, Ernestas Burdzilauskas), Giedrius Matulevičius (85, Justas Paštukas), Levanas Mačarašvilis (77, Žygimantas Baltrūnas), Olivier Rommensas, Jevgenas Protasovas (77, Matas Miškinis) ir Kule Mbombo.

L. Mačarašvilis šį kartą rungtynes vėl pradėjo atakuojančio vidurio saugo pozicijoje, o O. Rommensas save išbandė dešinio krašto saugo pozicijoje.

Abi komandos pirmajame kėlinyje stengėsi ilgiau kontroliuoti kamuolį, todėl vienos komandos ilgą pozicinę ataką keitė analogiškas varžovų bandymas.

Vis dėlto pirmasis įvartis 6 min. buvo pelnytas greitos varžovų atakos metu. Kairiuoju kraštu Elivelto įsiveržė į baudos aikštelę, o po jo perdavimo vartų link kamuolys buvo nukreiptas į tinklą.

Tas pats Elivelto vėliau atliko dar du smūgius marijampoliečių vartų link, tačiau abu jie buvo netaiklūs.Antrajame kėlinyje O. Rommensas grįžo į aikštės centrą, L. Mačarašvilis užėmė kairiojo krašto saugo vietą, o J. Protasovas iš kairės persikėlė į dešinę.

Deja, po pertraukos šeimininkai ir vėl greitai praleido įvartį. 49 min. po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Elivelto ir brazilas smūgiu vienu lietimu rezultatą padvigubino.

Arti išlyginamojo įvarčio „Sūduva“ buvo 67 min., kai G. Matulevičius smūgiu galva pasiuntė kamuolį virš vartų, o 90 min. Ž. Baltrūnas tolimu smūgiu sudrebino svečių vartų skersinį

Pasirengimą naujam sezonui „Sūduva“ užbaigs vasario 19 d. rungtynėmis su Kauno rajono „Hegelmann“ (pradžia – 13 val.).