Patyrusi skaudžią nesėkmę savo žiūrovų akivaizdoje praėjusiame „SMScredit.lt A lygos“ ture, Marijampolės „Sūduva“ visą susikaupusį pyktį išliejo ant absoliučios čempionato autsaiderės. Dar vienos sensacijos Alytuje laukę „Dainavos“ sirgaliai jokių vilčių nebepuoselėjo jau po pirmojo kėlinio. Sutriuškinę varžovus rezultatu 8:0 (4:0), suvalkiečiai turnyro lentelėje pasivijo antrąją vietą užimančias, bet rungtynėmis mažiau sužaidusias „Kruojos“ ir „Trakų“ komandas. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Mohamadas Kdouh.

Užgulusi varžovų vartus pirmąją progą „Sūduva“ sukūrė 12-ąją minutę, kai po vartininko ir gynėjo nesusikalbėjimo kamuolį į tuščius vartus pabandė perkelti Mohamadas Kdouh, bet smūgis nebuvo stiprus ir Martynas Matijoška spėjo sugrįžti ir nukreipti kamuolį į kampinį.

Didelėmis pajėgomis atsitraukę į gynybą, alytiškiai 14-ąją minutę surengė du pavojingus išpuolius. Domo Ivanausko perdavimą efektingu smūgiu per save pabandė užbaigti Kęstutis Balčiūnas, tačiau nepataikė į kamuolį. Jį stipriu smūgiu virš vartų pasiuntė be priežiūros paliktas Deividas Kumeta. Vėliau puikiu perdavimu iš gilumos prieš vartus buvo išvestas K.Balčiūnas, tačiau jį pasivijęs Maximiliano Ugge tiksliai smūgiuoti neleido.

Kėlinio viduryje į „Dainavos“ vartus krito pirmasis įvartis. Po perdavimo į baudos aikštelę, gynėjams nepavyko atmušti kamuolio. Pirmasis prie jo suskubo Arminas Vaskela, ramiai apsisuko ir tiksliu smūgiu į tolimą kampą išvedė savo komandą į priekį.

Visas aikštės šeimininkų pasipriešinimas buvo sulaužytas per trijų minučių atkarpą, kai „Sūduva“ vieną po kito į alytiškiams įsūdė net tris įvarčius, išspręsdama visus rungtynių klausimus.

Visų pirma 34-ąją minutę tikslų Valentino Baranovskio perdavimą technišku smūgiu vienu lietimu „uždarė“ T.Radzinevičius. Nepraėjus nei minutei, vos tik „Dainava“ pradėjo žaidimą iš aikštės vidurio, antrąjį savo įvartį pelnė vienas prieš vartus išvestas A.Vaskela po tikslaus kamuolį perėmusio Karolio Chveduko perdavimo.

37-ąją minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė ir T.Radzinevičius. Puolėjas gražiu perdavimu surado Marių Činiką, kurio smūgį atrėmė M.Matijoška. Kamuolys nukrito atgal rezultatyviausiam „Sūduvos“ žaidėjui, kuris šią gynėjų dovaną pavertė įvarčiu, rezultatyviausių lygos snaiperių sąraše pasivydamas jo lyderį Ričardą Beniušį iš „Kruojos“.

Antroje rungtynių pusėje svečiai apsukų nemažino ir jau pirmoji jų ataka baigėsi eiliniu „Sūduvos“ įvarčiu. Mindaugo Grigaravičiaus perdavimą tiksliu smūgiu galva į tolimą kampą „uždarė“ M.Kdouh.

Legionierius iš Libano praėjus vos keturioms minutės pasižymėjo antrąsyk. Šįkart futbolininkas sulaukė perdavimo baudos aikštelės prieigose, suklaidino gynėją ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimą vartų kampą.

59-ąją minutę T.Radzinevičių pakeitęs Markas Kardokas gražiai suklaidino varžovą ir pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur gynėją aplenkęs M.Grigaravičius iš poros metrų pasiuntė jį į tinklą.

Paskutinįjį kartą M.Matijoška kamuolį iš tinklo buvo priverstas išimti 68-ąją minutę, trečiąjį savo įvartį įmušus M.Kdouh. Puolėjui teliko pasiųsti kamuolį į vartus iš kelių metrų po gražaus M.Grigaravičiaus reido iš aštraus perdavimo į vartininko aikštelę.

Per likusį laiką „Sūduva“ neišnaudojo eilės puikių progų. Labai aktyviai žaidęs A.Vaskela puikiu smūgiu sudrebino vartų skersinį, vėliau vienas prieš vartus išvestas M.Grigaravičius iš aštraus kampo pataikė į virpstą. Idealią progą sugadino M.Činikas, privalėjęs įmušti š tuščius vartus pakartotiniu smūgiu, bet pasiuntęs kamuolį aukštai virš vartų iš kelių metrų atstumo.

Alytaus „Dainava“ – Marijampolės „Sūduva“ 0:8 (0:4)

“Dainava”: M..Matijoška, A.Genevičius, E.Chvesko, N.Kavaliauskas, N.Čeplinskas, D.Ivanauskas (66 min. T.Gustaitis), D.Kumeta, T.Leskauskas (38 min. S.Šeštavickas), R.Padegimas, K.Balčiūnas, R.Stankevičius.

“Sūduva”: D.Bartkus, M.Činikas, M.Kovačevičius, M.Ugge (61 min. T.Snapauskas), V.Baranovskis, M.Grigaravičius, K.Chvedukas, M.Šoblinskas (72 min. P.Kiselevskis), A.Vaskela, M.Kdouh, T.Radzinevičius (46 min. M.Kardokas).

Įvarčiai: A.Vaskela (26, 35), T.Radzinevičius (34, 37), M.Kdouh (46, 50, 68), M.Grigaravičius (59).

Geltonos kortelės: K.Balčiūnas (31), A.Genevičius (61).

Raudonos kortelės:

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10. Alytaus „Dainava" 17 1 0 16 4:92 3

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: R.Beniušis („Kruoja“) ir T.Radzinevičius („Sūduva“) – 8, Elivelto ir L.Kochanauskas (abu „Ekranas“), J.Wilkas („Žalgiris) – 7 įvarčiai.