Daug intrigos kėlusi „Optibet A lygos“ 4-ojo turo akistata tarp Marijampolės „Sūduvos“ bei „Kauno Žalgirio“, kaip ir buvo galima tikėtis, buvo itin atkakli.

Paskutinėmis mačo minutėmis svečiuose žaidęs Kauno klubas pasiekė savo ir išplėšė tašką – 1:1 (0:1).

Dvikova marijampoliečiams prasidėjo idealiu scenarijumi: 4-ąją minutę po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto Kule Mbombo tarp poros varžovų sustabdė kamuolį ir iš nelengvos situacijos pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Tai buvo pirmasis puolėjo įvartis šiame sezone.

Kauniečiai dar iki pertraukos galėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išsiveržti į priekį – gerų šansų neišnaudojo Ryanas Trotmanas bei Benas Anisas. Be to, R. Trotmano smūgį atrėmė Tomas Švedkauskas.

Savo ruožtu „Sūduva“ irgi turėjo gerą šansą. Į baudos aikštelę įsiveržęs Simonas Urbys į tolimąjį vartų kampą smūgiavo kiek netiksliai.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ ilgą laiką laukė išlyginamojo įvarčio, ypač gerą progą turėjo Gratas Sirgėdas, tačiau jo šūvį atrėmė T. Švedkauskas.

Galiausiai savo žalgiriečiai pasiekė 90-ąją minutę. Standartinės padėties metu kamuolys dėkingai atšoko Shermarui Martinai – Kiurasao rinktinės atstovas galingu smūgiu išlygino rezultatą. Be to, antrą pridėto laiko minutę visiškai greta virpsto smūgiavo Michaelas Thuique.

„Sūduva“ į rinktinių pertrauką žengia su 5 taškais, „Kauno Žalgiris“ yra surinkęs 4 taškus.