Su Jamesu Hardenu – vis dar be pergalių: pagrindinį dėmesį susižėrė magiškas Dončičius

Slovėnijos superžvaigždės žaidimo epizodai

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Los Andželo „Clippers“ (3-5) krepšininkai. Pastarieji šį kartą svečiuose 126:144 (33:30, 18:47, 38:38, 37:29) neprilygo Dalaso „Mavericks“ (7-2) komandai.

Po Jameso Hardeno atvykimo Los Andželo klubas neiškovojo nė vienos pergalės. Šis pralaimėjo visus tris žaistus mačus.

Šiame susitikime gynėjas per 29 minutes pasižymėjo 14 taškų, 5 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 2 klaidomis.

Vienas prastesnių rungtynių karjeroje sužaidė ir kitas „Clippers“ narys Paulas George'as, kuris per 23 minutes įmetė tik 8 taškus bei pataikė vieną tritaškį iš septynių.

Los Andželo komandai visiškai nesisekė stabdyti Luka Dončičiaus. Slovėnas per 32 minutes suvertė net 44 taškus.

Be to, krepšininkas atkovojo 6 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė. Puolėjas pataikė net 67 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė 6 metimai iš 9 bandymų.

Nors svečiai labai galingai pradėjo susitikimą (31:19), bet dar iki antro ketvirčio pradžios iššvaistė didžiąją dalį jo (33:30).

Vėliau aikštės šeimininkų puolimas atrodo nepalaužiamas. Antrajame kėlinyje Dalaso klubo surinko net 47 taškus ir visiškai dominavo, o skirtumas tarp komandų augų kaip ant mielių. 77 taškus per du kėlinius surinkę Dalaso krepšininkai buvo priekyje net 28 taškais (49:77).

Po tokio smūgio svečiams atkurti intrigos jau nepavyko, o užtikrinta pergalė liko „Mavericks“ rankose – 126:144.

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas trečiajame kėlinyje, kuris siekė 32 taškus (56:88).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 26 (6/11 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), Bonesas Hylandas 17 (6 rez. perd.), Jamesas Hardenas ir Russellas Westbrookas po 14, Ivica Zubacas 12 (8 atk. kam.), Terance'as Mannas ir Moussa Diabate (9 atk. kam.) po 11.

„Mavericks“: Luka Dončičius 44 (11/12 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud., 6 rez. perd.), Kyrie Irvingas 27 (5/9 trit.), Timas Hardaway Jr. 17, Derrickas Jonesas (10 atk. kam.) ir Jadenas Hardy po 11, Dwightas Powellas 9.