Anglijos futbolo čempionate – tiesiog stebuklinga istorija. Liverpulio „Evertonas“ paskutinėmis minutėmis iškovojo fantastišką pergalę ir vienam sirgaliui atnešė įspūdingą piniginį laimėjimą.

O viskas prasidėjo tikrai ne pagal „Everton“ planą. Svečiai kvailai suklydo gynyboje ir leido Vest Bromičo „Albion“ išsiveržti į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė puolėjas Saido Berahino. Maža to, iš karto po pertraukos įvartį pridėjo Craigas Dawsonas, o laimingi šeimininkai pirmavo 2:0.

Vis dėlto vos po minutės prasidėjo stebuklingas „Everton“ sugrįžimas. Buvęs „Albion“ žaidėjas Romelu Lukaku rezultatą iš pradžių sušvelnino, o vėliau atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio, išvengęs nuošalės spąstų, pasižymėjo Arouna Kone. Įmušti įvartį Kone buvo pasiruošęs dar prieš rungtynes. Jis pakėlė viršutinius marškinėlius ir, pasinaudodamas kamerų dėmesiu, pasveikino žmoną su gimtadieniu. Tiesa, už tai gavo geltoną kortelę. O rungtynių nugalėtojas paaiškėjo likus žaisti 6 min., kai pergalingą įvartį įmušė tas pats Lukaku. Aukštyn kojomis rungtynes apvertęs „Everton“ nugalėjo rezultatu 3:2, o laimingas Lukaku pademonstravo cirko vertus akrobatinius sugebėjimus.

Bet vienas britas turėjo švęsti dar labiau. Stebuklinga „Everton“ pergalė jo 5 svarus sterlingų vienoje lažybų bendrovėje pavertė įspūdingu beveik 50 tūkst. laimėjimu. „Everton“ po šios pergalės Anglijoje pakilo į 5 vietą, o „Albion“ nukrito į 15.