Vokietijoje sužaisti šios šalies taurės šešioliktfinalio susitikimai.

Netikėtai su taurės varžybomis jau šiame etape atsisveikino Miuncheno „Bayern“ komanda. Jie išvykoje 1:2 krito prieš „Saarbrucken“ klubą.

Nepaisant to, jog „Saarbrucken“ rungtyniauja tik trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje ir ten žengia penkiolikti, o Thomasas Mulleris jau 16-ąją minutę išvedė svečius į priekį, jie nenuleido rankų ir per pirmojo kėlinio pridėtą laiką išlygino rezultatą po Patricko Sontheimerio įvarčio.

Per visą antrąjį kėlinį „Bayern“ atakavo varžovus, bet jiems įvarčio pelnyti taip ir nepavyko, o šeštąją pridėto laiko minutę į varžovų baudos aikštelę įkirtęs Marcelis Gausas vieninteliu savo komandos per kėlinį atliktu smūgiu nokautavo varžovus.

Į kitą etapą pateko Dormundo „Borussia“, kuri namuose 1:0 palaužė „Hoffenheim“ klubą.

Kelią taurėje taip pat pratęs ir Lėverkuzeno „Bayer“: „Bundesliga“ lyderiai išvykoje 5:2 nugalėjo „Sandhausen“ futbolininkus.