Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kuo garsiau tautos nekenčiami žviegs "Remyga antisemitas", tuo labiau augs jo balsai. Prisižviegsit iki premjero Žemaitaičio.
Istorinė kalida ir LR nelaimė...
Istorinė kalida ir LR nelaimė...
Vytautas Landsbergis
1d. ·
LIEKA su dumblu
LSDP apsisprendė: liekam su dumblu.
Matyt, svarbiausia ir buvo nenutolti nuo sriautų.
Taigi Nemuno dumblui, užuot pasiūlius pailsėti, vėl leista politiškai laimėti.
Į šventąją koaliciją jūs tinkami, priimtini.
O kaip su ta vargo ministerija?
Jeigu kandidatūra iš dumblyno, tai prezidentas eilinį kartą pareiškė
netvirtinsiąs.
Teks eilinį kartą persiregistruoti į kito pavadinimo partiją.
Svarbiausia juk išgelbėti Šventąją Koaliciją.
O ar išmėtytieji viceministrai bus grąžinti?
Kultūrininkai paliko Žemaitaitį už kultūros. Ten jam ir vieta.
Sakykite ar ne teisus Žemaitaitis ar ne tikra Tiesa ?
----Mūsų padangėje atsirado nauja žmonių rūšis — sliekai! --o gal invaziniai šliūžai.
Be stuburo. Be kiaušų. Be krypties.
Jie gyvena iš aplodismentų. Arba baimės.
Vieną dieną jie „už“, kitą — „prieš“.
Jiems nerūpi tiesa — tik tai, kur link pučia minios vėjas.
Jie taip bijo būti nemėgstami,
kad ima pataikauti garsiausiai rėkiantiems.
O kai minia randa naują objektą —
jie lieka kaip panaudotos servetėlės:
purvinos, be formos, be garbės, be vietos.
Pamoka paprasta:
Kas nori patikti visiems — tuo niekas nepasitiki.
Kas neturi stuburo — atsiduria po kitų batais.
Ką reiškia būti „visų“?
Tai reiškia būti niekieno.
Tai reiškia šypsotis prieš kameras,
bet bijoti pasakyti, ką galvoji, atsiprašinėti kiekviename žingsnyje.
Tai reiškia pataikauti miniai,
bestuburi,tu niekieno,be garbės beformis
bestuburi,tu niekieno,be garbės beformis
@lndsdrg išsidešrinai,kremliaputinpedokoloradmėli
@lndsdrg panaudotas pampersas
purvinas
beformis
be garbės
be vietos
bestuburis RUZZKIS
Kai pralaimėjus rinkimus reikia priešo, visada atsiranda režisierius ir visuomet iš ožio bandos.
- Reikia dramos ir tragikomedijos.

Kovos tarp gėrio ir blogio. Herojų ir pabaisų.
@Tvarto gyvuliai puola

-- Ir tada iš Žemaitaičio padarė „fa šis tą“.
Priminti vardą ir pavardę nėra antisemitizmas. Naudoti populiarią skaičiuoklę nėra antisemitizmas tai pat.

Tai, ką matome šiandien, – koordinuota politinė ataka, kurios tikslas vienas:
-visais būdais bandyti atgauti prarastą valdžią, klaidinant visuomenę pasitelkiant ne argumentus, o baimę.
Ir kai kas nors dar klausia – kur tie fa ši stai, antivalstybininkai, antisemitai – atsakymas aiškus.
Jų nėra.
@oo išsidešrinai,kremliaputinpedokoloradmėli
Berašciams tv propagandonams
Berašciams tv propagandonams
Berašti Dvareckai! Atkąsti rašoma su ą nosine. Nekalbesiu apie kitas gramatines klsidas, bet sitz baisiausia. Tavo steaipsnhje rašoma, kad suo ranką atkas, o ne atkąs! Bemoksli ir liurbi! Kokia kalba laikei lietuvių klb raštu egzaminą?
bemoksli ir liurbi,tu išvis ruZas
bemoksli ir liurbi,tu išvis ruZas
@Berašciams tv propagandonams bet tu irgi paruošk pamokas sekmadienį,...........sitZ, steaipsnhje,suo,klsidas
Į Igničio stebėtojų tarybą siūlomi dabartiniai (t.y. konservatorių paskirti) jos nariai Alfonso Faubel, Tim Brooks, Lorraine Wrafter bei Sian Lloyd Rees, ministerijos deleguotos atstovės – Aušra Vičkačkienė ir Ingrida Muckutė.
O dar turėjome vilties, kad pavyks delistinguoti per tam tikrą laiko tarpą Ignitį
Tokio sprendimo, manau, tauta ilgai nepamirš.
Kai turime tiek daug aukščiausio rango specialistų, ekonomistų, mokslininkų, vadybininkų, bet turime samdyti iš šono.
Konservatoriai su savo energetikų grupėmis toliau valdo šalį.
Smalsu darosi, kiek konservatoriai su liberalais turi agentų, kad sugeba sutvarkyti politikus.
Liūdna, kad tyčia sukeltame valstybėje chaose nematome valstybės!
P.s. valstybėje tyčia keliamas chaosas ir organizuojamas koalicijos sugriovimas, tai yra tų grupuočių veikimo pasekmė. Vėliau stebisi visi, kodėl Lietuvoje vyksta tokie procesai, jie vyksta todėl, kad didžioji dalis tautos neįvertina, kad gaujos, kurios 35 metus valdė valstybę, jos taip lengvai nepaleis.
taip,me s tauta,o tu RuZkis,namooooooooo
taip,me s tauta,o tu RuZkis,namooooooooo
@ts diniauvidaifurma-marš pas gorkę ar janutkę išpažinties...čia durnių neklausome,ne čia vis pataikai...
@ts išsidešrinai,kremliaputinpedokoloradmėli
labai protingas socdemų žingsnis
labai protingas socdemų žingsnis
paimti kultūros m.,nes juk davė ją žemaityčiui,tas jei negebėjo rast ministro,negebėjo su kultūros bendruomene rast bendros kalbos ir su dirbančiais Biručio viceministrais-tai nemunaičio dešros problema.O jei jis širs,lad atėmėiš jo,tai kaip sakė Sinekvičius,Ruginiene-nieka snebijo jo,eik lauk ,pagąsdinsi-išeinu,bus kita koalicija ar mažumos vyriausybė.
Aušriečiai yra trampistai, tik lietuviška versija. Trampas irgi nebūtų laimėjęs, jei nebūtų visko atvirai įvardinęs, kas yra kas. Jam, kaip ir Žemaitaičiui, kėlė bylas vieną po kitos, nebuvo tokio prekybos centro, kur Trampas nebūtų ko nors neprievartavęs. Bet žmonės pasirinko jį. Reitingai Remygos auga kaip ant mielių ir partijos auga. Tas durnelis, kur paliko partiją, galės sėdėt kaip Širinskienė. Socdemai , kai pradėjo viešai skalbti koalicijos apatinius, jų reitingas nukrito.
@mano versija taip, Trampui negalėjo prikišti "antisemitizmo", tai prikišo kitas nesąmones. Čia tas pats kurpalis, kaip šalinami politiniai konkurentai. Putinas dar geriau moka, ant tilto prie kremliaus atba už poliarinio rato.
tai kurioj koalicijoj Nemuno dešrigalis?
tai kurioj koalicijoj Nemuno dešrigalis?
@mano versija aha,auga jau,kaip ne..ką vartoji iš ryto,jau Varna sišėjo,tuoj yra sekantys,ką čia pliauški kaip pempis pavasarį

Skaitomiausios naujienos




Į viršų