0

Pirmuosius du Europos čempionato ketvirtfinalius pralaimėjusios Slovėnijos ir Serbijos rinktinės ketvirtadienį popiet susigrūmė 5-8 vietų turnyro pusfinalyje. Atrodo, ispanų dūris serbams buvo pernelyg gilus. Taip ir neatsigavę po vakarykščio sutriuškinimo Dušano Ivkovičiaus auklėtiniai pralaimėjo aikštės šeimininkams slovėnams 74:92 (16:30, 19:23, 20:18, 19:21).

Nuo pat pradžių savo žaidimo ritmą pradėję diktuoti slovėnai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną – 16:30. Išdraskę serbų gynybą Božidaro Maljkovičiaus auklėtiniai po didžiosiios pertraukos padidino skirtumą iki 23 taškų – 37:60. Per likusią rungtynių dalį nesunkiai išsaugojo pranašumą ir laimėjo.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė ir 9 kamuolius atkovojo Zoranas Dragičius. Po 15 pridėjo Goranas Dragičius ir Jaka Blažičius, 10 – Mirza Begičius. Serbų rinktinėje išsiskyrė Nenadas Krstičius – 16 taškų, Djordje Gagičius – 12 ir Bogdanas Bogdanovičius – 11.

Po šio pergalės slovėnai, laukiantys savo oponentų rungtynėse dėl 5-6 vietų, jau užsitikrino bilietą į kitų metų pasaulio čempionatą Ispanijoje, o dėl 7-8 vietų šiame turnyre žaisiantys serbai dėl jo dar turės pakovoti. Vietą 2014 metų pasaulio čempionate užsitikrins 7 pajėgiausios Europos čempionato rinktinės.