Lietuvos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio rinktinė priremta prie sienos pasaulio I diviziono A grupės čempionate Lenkijoje. Lietuviai šiandien 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) pralaimėjo šeimininkams ir tik per stebuklą gali išsaugoti vietą I divizione.

Rungtynės mūsiškiams prasidėjo puikiai. Sužaidus 6 min. 23 sek. Tadas Kumeliauskas sugebėjo išvesti lietuvius į priekį, nors lenkai tuo metu ant ledo turėjo vienu žaidėju daugiau.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą šeimininkai rezultatą išlygino, o trečio kėlinio pradžioje jau pirmavo 3:1. Likus žaisti truputį daugiau nei 4 min. rezultatą po Irmanto Sengovo perdavimo sušvelnino Remigijus Guoga, bet tai ir buvo viskas, ką mūsiškiai pajėgė paisekti.

Rytoj 14 val. lietuviai kovos su slovėnais, kurie pirmąją turnyro dieną lenkus nušlavė 5:0. Paskutinis mūsiškių mačas turnyre sekmadienį bus su ukrainiečiais, kurie tuos pačius slovėnus nugalėjo 3:1. Tad vilčių iškovoti bent vieną pergalę yra itin mažai, o nelaimėję I divizione tikrai neišliksime.