Graikijos taurės pusfinalis tarp Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirėjo „Olympiakos“ baigėsi skandalu – Davido Blatto auklėtiniai sužaidus du kėlinius negrįžo iš rūbinės tęsti rungtynių, taip išreikšdami pasipiktinimą teisėjų darbu.

Luko Lekavičiaus komandai įskaitytas techninė pergalė 20:0. Finale „Panathinaikos“ žais prieš Salonikų PAOK.

Įpusėjus mačui „Pao“ pirmavo 40:25, o didžiausią „Olympiakos“ įsiūtį sukėlė per pirmas 28 rungtynių sekundes jiems sušvilptos trys pražangos.

„Mes esame pasišlykštėję. Nebegalime to kęsti ir sporto vadovai turi kažko imtis“, – sakė „Olympiacos“ generalinis vadybininkas Christos Stavropoulos.

Jam atsakė ir „Panathinaikos“ savininkas Dimitris Giannakopoulos.

„Jie tai buvo suplanavę iš anksto. Atrodo, jog jie neturi iš ko mokėti žaidėjams. Jie išmetė baltą rankšluostį ir sako, kad nemėgsta teisėjų. Galbūt Aggelopoulų šeima („Olympiacos“ savininkai, – red. past.) nori palikti „Olympiacos“ ir kaltina mus bei teisėjus. Tu laimi arba pralaimi aikštėje“, – griežtai kirto jis.